SIA ARGA

PAR MUMS

SIA ARGA savu darbību uzsāka 1992.gada 14.augustā. Sākotnēji tas bija mazumtirdzniecības uzņēmums ar vienu tirdzniecības vietu. 20 gadu laikā esam kļuvuši par uzņēmumu, kas nodarbojas ar biroja preču un iekārtu mazumtirdzniecību četrās tirdzniecības vietās un vairumtirdzniecību visā Baltijas teritorijā. Mēs nodrošinām klientam vislabāko piedāvājumu: plašu preču sortimentu, augstas kvalitātes produktus, konkurētspējīgas cenas un augsta līmeņa apkalpošanu.

  1. Mēs piedāvājam pilnu preču sortimentu, kas nepieciešams veiksmīgam darbam ikvienā birojā.
  2. Mūs raksturo profesionalitāte, individuāla attieksme pret klientu, uzticamība, vienkāršība un spēja iedvesmot.
  3. Mūsu mērķis ir kļūt par vienu no vislabākajiem un profesionālākajiem uzņēmumiem biroja preču tirdzniecībā.

Lieliska piegāde

Ātra un kvalitatīva piegāde

Dažādi apmaksas veidi

100% droši

Lieliski produkti

Arga veikalā Jūs spesiet atrast visu nepieciešamo

Konsultācijas

Nepieciešamas konsultācijas preces izvēlē? Droši sazinies un mūsu konsultanti palīdzēs.

SIA Arga - Kancelejas preču veikals Jelgavā

Ar mērķi uz izcilību

SIA Arga ir  svarīgi, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes biroja produktus savām klientu vajadzībām. Mēs uzskatām, ka kvalitatīvi rīki un piederumi ir pamats veiksmīgai un efektīvai darbībai jebkurā organizācijā.

Kā uzņēmums, kurš rūpējas par savu klientu labklājību, SIA Arga cenšas nodrošināt tikai augstākās kvalitātes biroja produktus – sākot no pildspalvām, papīra un līdz citām rakstāmgaldā nepieciešamām precēm. Mūsu izvēle tiek balstīta ne tikai uz produktu izskatu un dizainu, bet galvenokārt uz to izturību, funkcionalitāti un komfortu lietošanā.